MAKALE İÇERİKLERİ
latest

728x90

header-ad

468x60

header-ad

E TİCARET VE SEO


E-ticarette dikkat edilmesi gerekenler'e gelmeden önce şunu belirtmek isterim e ticaret yorucu ve bir O kadar meşakketli bir iştir
Ülkemizde e-ticarete bakış tamamen yanlış anlaşılmakta zor olanın e-ticaret sisteminin kurulmasına Bağlanmakta ve kurulduktan günler sonra kar beklenmektedir oysa bu bakış açısı tamamen yanlıştır.
E-ticarette dikkat edilmesi gerekenler şunlardır sistem kurulduktan hatta kurulmadan önce yapılacak İlk iş işini benimsemiş sağlam seo şirketi ile anlaşmaktır mümkünse e ticaret sistemini ve seo işinizi tek bir şirkete yaptırma taraftarıyız baştan bu şekilde tek bir şirketle olamadıysa'da sorun değil buna takılmayın.
Seo şirketi ile anlaşma'nızı yaptınız var sayalım mutlaka işi teslim aldığı tarihi ve e ticaret'inizin seo olmadan önceki değerlerini mutlaka not alın haftalık düzenli raporlama'nızı isteyin (neler yapıldığı ile ilgili).
Ve mutlaka seo şirketi ile yıllık anlaşma yapın unutmayın seo sisteminize anında etki etmeyecektir 
Bunun belirli periyodlarda düzenli yapılmasının ardından sonuç alırsınız örnek verecek olursak seo Bir nevi hasat gibidir tohum ekilmesi sulanması havalandırılması vb hasat zamanı gelmeden hasat alamazsınız.
E ticarette ürün fotoğrafı her şeydir bunu unutmayın fotoğraf çekiminden sonra mutlaka renklendirin ışık verin karanlık,renksiz filtrelenmemiş fotoğrafları asla koymayın.
Mümkün oldukça fotoğraflarınızı arka kısmına etiketler koydurun
Daima yeni ürünler ekleyin.
Mutlaka sisteminize kapıda ödeme modülü ekletin.
Gibi sıralaya biliriz işin uzmanı enilka bilişimden yardım almanızı tavsiye ederiz.

« PREV
NEXT »

Facebook Comments APPID