MAKALE İÇERİKLERİ
latest

728x90

header-ad

468x60

header-ad

AKLI ŞİDDET


Devlet çözümünü bekleyen şiddet aklıyla karşı karşıyayız hayatımızı tehdit eden şiddetci bireyler her yerde karşımıza çıkabiliyor bu şiddet severler özellikle trafikte hata yapmanızı asla affetmiyorlar sağ kapılarında hazırda bekleyen yaralama öldürme aletleri ile sizlerin en ufak hatasında aniden karşınızda savaş yada öl haykırışlarıyla beliriyorlar araç kullanma sizin karakteriniz yada kişiliğiniz algılanıyor bu şiddete maruz kalmamanız için yapmanız gerekenler keşke olabilse ama inanın yok tavsiye olarak biber spreyi olabilir ama bununda panzehrini bulduklarını düşünüyorum ölü taklit'i yapmak sanırım bir nebzede olsa sorunu çözecektir.
Bireysel silahlanmanın mahalle bakkalınızda bulamayacağınız avokado,ananas,kivi gibi gıda ürünlerinden daha kolay vede uygun olarak bulabiliyorlar.
Hatırlayın her köşe başında seyyar satıcılarda yada mağaza adı altında dükkanlarda çeşit çeşit vitrinlerde sıralanıyorlar bunun bir yasağı var'mı? bilemiyorum var ise belli'ki yaptırımı çok kabul görmüyor bugün lise çağındaki çocuk diyebileceğimiz bireylerde dahi bu silahlar mevcut olabiliyor.
Küçük bir basın açıklaması yada bir protesto 10 yıllarca yada ömür boyu hapsi istenirken bu tür cinayet silahları satan bulunduran hiç bir şekilde ceza almıyor.
Bu ülke sorunu umarım yakın tarihte bir çözüme kavuşturulması gerçekleşir.

« PREV
NEXT »

Facebook Comments APPID