MAKALE İÇERİKLERİ
latest

728x90

header-ad

468x60

header-ad

AMAÇ MI HARCAMAMI?


KREDİ İLE EV ARABA SAHİP OLMA ARZUSUNDAN SONRA ŞİMDİDE KREDİ İLE BENİM TATİLİM FURYASI BAŞLADI.
12 ay sadece 10 günlük tatil için çalışan kesim azınamayacak kadar çoğunlukta yapılan bazı istatistikler  bunları kanıtlıyor.
Tüketici kredilerinin 115 milyar'ıkonut 10 milyar'ı  taşıt 130 milyar'ı çoğunluğu giyim elektronik ve tatil.

ulkeblog olarak bu kötümser tabloyu görüp sizlere bazı önemli ipuçları vermek istedik

1.Maaş günü gelmeden gerçekten ihtiyaç duyduğunuz gerekli olan ihtiyaçlarınızın listesini tutun asla bu listenin dışına çıkmayın.

2.Telefon,laptop diğer tüm ürünleri servis sürelerini sonuna kadar kullanın tamamen kullanılamayacak olduğunda 2 el almaya çalışın yenisini almamaya özen gösterin (artık garantili 2 el ürünler oldukça fazla) unutmayın tüm tüketici ürünlerinin bilerek sistematik olarak ömrü kısaltılıyor.

3.Facebook profil fotoğraflarınızın dolu gözükmesi adı altında sadece 50 gram yemek için yabancı restaurant'ları tercih etmeyin yada uçuk bulduğunuz menülerin neden bu kadar pahalı olduğunu sorun bu çok önemli siz,biz,o,şu,bu 10 kişi olduğunda işletme buna çözüm bulmak düzeltmek zorunda (turizm bakanlığı yönetmeliğinde vardır) bir kaç örnek olarak bir (100ml ) şişe kolaya 8 TL-10 TL sadece kırmızı marul ve mısırdan oluşan salataya 30 TL Bir Parça ete 80 TL vermeyin.
Unutmayın bizim mutfağımız sağlıklı uygun ve sonsuz lezzete sahiptir ki hiç bir ülkede olmayan çeşitliliktedir kısacası profil fotoğraflarınız boş kalsın umursamayın kendinizi iyi hissetmek için sizin için önemli olduğunu düşündüğünüz dikkat çekmek istediğiniz fotoğraflar koyun.

4.Tatil için asla parfüm kokulu lobileri olan yıldızdan geçilmeyen otelleri tercih etmeyin yemeklerimiz gibi tatil beldelerimizde dünya ülkelerinin hiç birinde yoktur tatil için yer ve mekan bilginiz yoksa mutlaka forumlardan araştırın asla sadece otel satışlarını arttıran sözüm ona alternatif tatil firmaları olan kurumlara başvumayın onların amacı size ürün satmak.
NOT.çok yakında siz takipçilerime gidilebilecek çok çok rahat edebileceğiniz gerçek tatil anlayışınızı değiştirecek yerler keşfetmenize yardımcı olacağım;)


5.Mutlaka çevrenizde ihtiyaç sahiplerine yardım edin bu sizi çok daha iyi hissettirecektir ve tecrübe kazanmanızı sağlayacaktır.

Bunlar aşıldığı zaman bence gerçek zenginliğe ve huzura kavuşacağımızı düşünüyorum.
« PREV
NEXT »

Facebook Comments APPID